sobota, 31 sierpnia 2013

14 faktów o mnie :))

Dzisiaj będzie o mnie...o mnie i o moich faktach dokładnie :)

Nie cierpię gdy ktoś mnie zaczepia
Nie lubię modelek :p
Kocham wchodzić na bloga Joanny199944 :))
Nie mam najki xDD
Kocham oglądać h2o wystarczy kropla
Lubię wchodzić na moviestarplanet
Chciałabym kupić lalkę Pullip
Moimi wielkimi idolkami są Joanna199944 i npanka :)
Kocham się w koledze z klasy xDD
Lubię tymbarka :)
Moimi przyjaciółmi częściowo są chłopcy :p
Uwielbiam tworzyć różne rzeczy :))
Lubię pisać posty na moim blogu :)
Gdy są wakacje tęsknie za szkołą

To już chyba wszystko :)
To papa! :)
 
 
 

wtorek, 20 sierpnia 2013

Już jest!

UWAGA!
Ogłaszam że...wstawiłam nowy projekt na top-modelki.com :) Mam nadzieję że będzie dużo głosów i komentarzy :) Zapraszam na moje portfolio Alexis 08 :)


Papa i do zobaczenia! :)

Nadal jestem AKTYWNA :)

Chcę powiedzieć  że choć bardzo bardzo długo nie wstawiam projektów na top-modelki.com i przez miesiąc już nie wstawiałam postów to nadal jestem aktywna :)

To chyba wszystko na dziś :)

Pozdro: Alexis 08 (Ola B)

sobota, 20 lipca 2013

Ostatni post przed wyjazdem...

To jest mój ostatni post przed wyjazdem...Po 1:nie będę wstawiała projektów na top-modelki.com , po 2:nie będę (prawdopodobnie) wstawiała postów na blogu, po 3:(do niektórych) nie będę wchodziła na lillalou...I to chyba wszystko :)
To do zobaczenia w piątek :) papa

piątek, 19 lipca 2013

Wyjeżdżam...

Od poniedziałku do piątku mnie nie będzie ponieważ wyjeżdżam...I chyba nie będzie postów...Ale jeszcze nie wiem...Bo tam miało być Wi-Fi , ale nie wiem czy będę miała czas :)

No to papa :)

środa, 10 lipca 2013

Moje wakacje

Moje wakacje jeszcze się nie zaczęły ale mogę mniej więcej powiedzieć jak będą wyglądały :) No a więc tak...na początku pojadę do prababci a potem do cioci.Następnie prawdopodobnie pojadę w Polskie góry albo nad nasze morze :)
No a to chyba już wszystko :) To papa.

wtorek, 9 lipca 2013

yeahh!

Tytuł posta jest prosty.A dlaczego akurat yeahh?...No bo mam niedługo urodzinki! I jeszcze jedno...Przepraszam za to bo nie wstawiam przez dlugi czas projektuw na tm i przepraszam za bledy w ortografii bo mojemu bratu sie klawiatura psuje...