sobota, 14 września 2013

Ja i mój koszmar...

Eff...Wczoraj było niezbyt fajnie...Przeziębiłam się,gdy poszłam spać przyśnił mi się koszmar,Michał (chłopak z klasy) mnie denerwował (jak zwykle)...Ale jedno było fajne...Była mniaammm pizza :))

Nie krytykujcie tego posta bo ten blog nie jest tylko o Top Model :p

Do następnego!!!

Ola-Alexis 08

wtorek, 3 września 2013

:)

Nie wiem sama o czym piszę xddd. Po prostu chcę :) Jeśli piszę już posta to morze będziecie chcieli zobaczyć coś na stronce (zaraz podam link) : MovieStarPlanet :) Jeśli ktoś nie ma konta zapraszam do utworzenia konta (jeśli oczywiście chcecie) kiedyś pisałam o tym notkę :) Zapraszam serdecznie na stronkę i bawcie się dobrze :)

Pozdrawiam Alexis 08 :)

sobota, 31 sierpnia 2013

14 faktów o mnie :))

Dzisiaj będzie o mnie...o mnie i o moich faktach dokładnie :)

Nie cierpię gdy ktoś mnie zaczepia
Nie lubię modelek :p
Kocham wchodzić na bloga Joanny199944 :))
Nie mam najki xDD
Kocham oglądać h2o wystarczy kropla
Lubię wchodzić na moviestarplanet
Chciałabym kupić lalkę Pullip
Moimi wielkimi idolkami są Joanna199944 i npanka :)
Kocham się w koledze z klasy xDD
Lubię tymbarka :)
Moimi przyjaciółmi częściowo są chłopcy :p
Uwielbiam tworzyć różne rzeczy :))
Lubię pisać posty na moim blogu :)
Gdy są wakacje tęsknie za szkołą

To już chyba wszystko :)
To papa! :)
 
 
 

wtorek, 20 sierpnia 2013

Już jest!

UWAGA!
Ogłaszam że...wstawiłam nowy projekt na top-modelki.com :) Mam nadzieję że będzie dużo głosów i komentarzy :) Zapraszam na moje portfolio Alexis 08 :)


Papa i do zobaczenia! :)

Nadal jestem AKTYWNA :)

Chcę powiedzieć  że choć bardzo bardzo długo nie wstawiam projektów na top-modelki.com i przez miesiąc już nie wstawiałam postów to nadal jestem aktywna :)

To chyba wszystko na dziś :)

Pozdro: Alexis 08 (Ola B)