niedziela, 22 września 2013
Zakładki...
Jeszcze niedawno nie wiedziałam jak zrobić zakładkę na blogu...Teraz już wiem :) Myślę że jeszcze dziś się pojawią :)
Do następnego papa!! :)
Do następnego papa!! :)
sobota, 14 września 2013
Ja i mój koszmar...
Eff...Wczoraj było niezbyt fajnie...Przeziębiłam się,gdy poszłam spać przyśnił mi się koszmar,Michał (chłopak z klasy) mnie denerwował (jak zwykle)...Ale jedno było fajne...Była mniaammm pizza :))
Nie krytykujcie tego posta bo ten blog nie jest tylko o Top Model :p
Do następnego!!!
Ola-Alexis 08
Nie krytykujcie tego posta bo ten blog nie jest tylko o Top Model :p
Do następnego!!!
Ola-Alexis 08
wtorek, 3 września 2013
:)
Nie wiem sama o czym piszę xddd. Po prostu chcę :) Jeśli piszę już posta to morze będziecie chcieli zobaczyć coś na stronce (zaraz podam link) : MovieStarPlanet :) Jeśli ktoś nie ma konta zapraszam do utworzenia konta (jeśli oczywiście chcecie) kiedyś pisałam o tym notkę :) Zapraszam serdecznie na stronkę i bawcie się dobrze :)
Pozdrawiam Alexis 08 :)
Pozdrawiam Alexis 08 :)
sobota, 31 sierpnia 2013
14 faktów o mnie :))
Dzisiaj będzie o mnie...o mnie i o moich faktach dokładnie :)
Nie cierpię gdy ktoś mnie zaczepia
Nie lubię modelek :p
Kocham wchodzić na bloga Joanny199944 :))
Nie mam najki xDD
Kocham oglądać h2o wystarczy kropla
Lubię wchodzić na moviestarplanet
Chciałabym kupić lalkę Pullip
Moimi wielkimi idolkami są Joanna199944 i npanka :)
Kocham się w koledze z klasy xDD
Lubię tymbarka :)
Moimi przyjaciółmi częściowo są chłopcy :p
Uwielbiam tworzyć różne rzeczy :))
Lubię pisać posty na moim blogu :)
Gdy są wakacje tęsknie za szkołą
To już chyba wszystko :)
To papa! :)
wtorek, 20 sierpnia 2013
Już jest!
UWAGA!
Ogłaszam że...wstawiłam nowy projekt na top-modelki.com :) Mam nadzieję że będzie dużo głosów i komentarzy :) Zapraszam na moje portfolio Alexis 08 :)
Papa i do zobaczenia! :)
Nadal jestem AKTYWNA :)
Chcę powiedzieć że choć bardzo bardzo długo nie wstawiam projektów na top-modelki.com i przez miesiąc już nie wstawiałam postów to nadal jestem aktywna :)
To chyba wszystko na dziś :)
Pozdro: Alexis 08 (Ola B)
To chyba wszystko na dziś :)
Pozdro: Alexis 08 (Ola B)
Subskrybuj:
Posty (Atom)